Gıda takviyeleri ve sporcu gıdalarının yeni adresi goprotein.com.tr

goprotein'de hem sporculara, hem de sağlıklı ve zinde yaşamı amaçlayan herkese hitap etmeyi amaçladık. Sitede sporculara yönelik protein tozları, amino asit, kreatin, karnitin, nitrik oksit - nox gibi ürünlerin yanısıra günlük yaşantınızda ihtiyaç duyabileceğiniz vitamin, mineral karışımları, ginko biloba, ginseng, yeşil çay özleri gibi bir çok ürünü bulabilmenizi istedik.

Basit, kullanımı kolay, uygun fiyatlı bir alışveriş sitesi olmasının yanısıra goprotein'in güvenli, hızlı ve görsel olarak da ziyaretçileri tatmin etmesine çok önem verdik. 

goprotein'de ufak tefek, fakat çok kullanışlı detaylar var. Bir ürünü incelerken kaç kalori olduğunu, kaç servis kullanabileceğinizi, her bir servisin maliyetini, protein, karbonhidrat ve yağ miktarlarını kolayca görebileceğiniz tablolar var. Ayrıca birkaç ürün arasında kararsız kaldığınızda onları karşılaştırmak şansınız da var. 

Peki ya kargo? Şu anda goprotein'de kaç liralık alışveriş yaparsanız yapın kargo ücreti almıyoruz. Buna ek olarak da en güvenilir, itibarı yüksek kargo şirketlerinden biri ve bir dünya markası olan UPS ile çalışmayı tercih ettik. Sipariş ettiğiniz ürünü paket aşamasından evinize gelene kadar adım adım takip edebiliyorsunuz.

goprotein'de keyifli ve güvenerek alışveriş yapmanız için bütün detaylara dikkat ediyor ve her gün daha iyi bir goprotein'i hedefliyoruz. İyi, keyifli, güvenli alışverişler :)