Optimum Gold Standard BCAA 266 gr

Optimum Gold Standard BCAA 266 gr

Optimum Gold Standard BCAA 266 Gr, 5gram BCAA içeren amino asit takviyesi, supplement ürünüdür. Optimum Gold Standard BCAA, zengin BCAA içeriğini yanında Wellmune® ve Rhodiola ekstresi sayesinde eloktrolit desteği sağlar. Aynı zamanda iyi bir magnezyum, klorid ve C vitamini kaynağıdır.

Amaç: Kas Kütlesi
Etken Maddeler: BCAA
SKT: 06/18
Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo
Kapıda Nakit Ödeme
Güvenli Alışveriş
  • Çilek - Kivi

109,00 TL (KDV dahil)

103,55 TL (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Sepete Ekle

Stok bilgilendirmesi için e-posta adresi giriniz:
Lütfen geçerli bir eposta adresi giriniz

MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI

1 puanlama - 1 yorum
Puan dağılımını gör
YORUMLARI OKU PUANLA / YORUM YAP

TÜM ÜRÜNLERDE 9 TAKSİT / %5 HAVALE-EFT İNDİRİMİ

Axess, Bonus, CardFinans, Maximum, World, Paraf özellikli toplam 18 banka Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde 9 taksit imkanı goprotein'de.

ÜCRETSİZ KARGO, KAPIDA ÖDEME İMKANI VE TESLİMAT

goprotein'de kargo ücretsizdir. Kargo çözüm ortağımız UPS'dir. Hafta içi saat 15:30'a kadar verdiğiniz, ödemesi tamamlanmış siparişlerinizi aynı gün, 15:30'dan sonra verdiğiniz siparişlerinizi ise ertesi iş günü kargoya veriyoruz. Teslimat süreleri bulunduğunuz il ve ilçeye göre 1-4 gün arasında değişebilmektedir. Kapıda ödeme seçeneği sadece nakit olarak yapılabilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli kargo firması tarafından alınan komisyon ücreti olup 6TL olarak faturanıza eklenir.

goprotein.com.tr internet sitesinde satışa sunulan besin takviyeleri / spocu gıdaları Türkiye’ye yasal yollarla, yetkili distribütörleri tarafından getirilmiş, T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı ve %100 orijinal ürünlerdir. Satışını yaptığımız ürünler besin takviyesi / sporcu gıdası olup ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Reçete ve doktor onayı gerektirmez. Ürün detay sayfasında yer alan bilgiler bilgilendirme amaçlı olup, tavsiye yerine geçmez ve hiçbir taahhüt içermez.

DAHA FAZLA BİLGİ

BESİN DEĞERLERİ ÖZETİ

1SERVİS
2 ÖLÇEK / 9,5 G
2,6G
LÖSİN
1,2G
İZOLÖSİN
1,2G
VALİN
28
SERVİS
3.89TL
1 SERVİS
06/18
SKT

 

Ürün Özellikleri

Optimum Gold Standard BCAA, amino asit takviyesidir. Toz formda 266 gram olan ürün toplam 28 servis içerir. Bir servisi sadece 32 kaloridir. 

Optimum Gold Standard BCAA, servis başına 2,6 gram Lösin, 1,2 gram İzolösin ve 1,2 gram valin olmak üzere toplamda 5 gram amino asit içerir. Zengin BCAA içeriğinin yanında diğer BCAA takviyelerinden mineral ve elektrolit desteği ile ayrılır. Özellikle dayanıklılık sporu yapan kişiler için son derece yüksek performanslı gıda takviyesidir. 

C vitamini ve magnezyum karışımı sayesinde özellikle aktivite sırasında performansın düşmeden normal bir şekilde devam etmesi için yardımcı olabilir. Rhodiola ekstresi, odaklanmayı artırmaya yardımcı olabilen bitkisel kaynaklı bir maddedir.


Kullanım Şekli

Optimum Gold Standard BCAA 266 gram ürünün bir servisi 2 ölçektir. 1 servis ürünü (9,5 gram) 200 ml su ile karıştırarak, antrenman öncesi veya antrenman sonrası tüketebilirsiniz.

Optimum Gold Standard BCAA 266 gr

Optimum Gold Standard BCAA 266 gr

Optimum Gold Standard BCAA 266 gr, ürün içeriği ve kullanım miktarlarına ilişkin detaylar
266 Gram Çilek - Kivi
 
 
Servis Miktarı 2 Ölçek (9,5 gram)
Servis Sayısı28
 
Servis Başına Miktar %GD*
 
   
Enerji 32 Kcal **
BCAA 5 g **
Lösin 2,6 g **
İzolösin 1,2 g **
Valin 1,2 g **
Wellmune® 250 mg **
Rhodiola ekstresi 200 mg **
Vitamin C 19 mg %24
Magnezyum 66 mg %18
Klorid 183 mg %23
Sodyum 77 mg **
 
* %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir.
** %Günlük Değer saptanmamıştır.
 
Diğer İçerik
Lösin, izolösin, valin, vitamin C, Wellmune®, magnezyum,klorit, doğala özdeş aroma
Kullanım Şekli
2 Ölçek ürünü (9,5 gram) 200 ml su ile karıştırarak, antrenman öncesi veya antrenman sonrası tüketebilirsiniz.
Uyarı
Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir, tedavi amaçlı kullanılmaz. Tüketimi, uygun miktarda sıvı alımı ile desteklenmelidir. Bu gıda, yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacınızı karşılamaz. Tatlandırıcı içerebilir. 18 yaş altındaki çocuklar veya hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözteminde kullanabilirler. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve lot numarası kutunun üzerindedir. Tavsiye edilen miktarı(ları) aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.

Yorumlar (1)

EMRE AYDİN D. 24 Jan 2017 :

Başlık : Optimum Bcaa
Yorum : Super servis aldim ..aninda ilgilendiler ..ve ürünüm cok hizli elime ulasti..bcaa'da harika..
(Optimum Gold Standard BCAA 266 gr)


Kötüye kullanım bildirKötüye kullanım bildir

30 ADET ÜRÜN DAHA BU KATEGORİDE YER ALIYOR...