SCI-MX Ultra Whey Protein 2280 gr

SCI-MX Ultra Whey Protein 2280 gr

SCI-MX Ultra Whey Protein 2280 Gr, servis başına 33 gram konsantre, izole ve hidrolize whey içeren protein tozu, supplement ürünüdür. SCI-MX Ultra Whey Protein, mikro filtre ve soğuk filtrasyon sistemiyle besin değerleri en üst seviyede kalacak şekilde üretilmiştir. Servis başına 4,7 gram BCAA amino asit çeşitleri içerir.

Amaç: Kas Kütlesi
Etken Maddeler: Whey Protein
SKT: 11/18
Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo
Kapıda Nakit Ödeme
Güvenli Alışveriş
  • Çikolata

279,00 TL (KDV dahil)

265,05 TL (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Sepete Ekle

Stok bilgilendirmesi için e-posta adresi giriniz:
Lütfen geçerli bir eposta adresi giriniz

MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI

Bu ürün için henüz kimse yorum yapmamış
PUANLA / YORUM YAP

Goprotein Hediye Protein Bar

Goprotein Hediye Protein Bar

goprotein tarafından sizin için seçilen 1 adet protein bar. 

TÜM ÜRÜNLERDE 9 TAKSİT / %5 HAVALE-EFT İNDİRİMİ

Axess, Bonus, CardFinans, Maximum, World, Paraf özellikli toplam 18 banka Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde 9 taksit imkanı goprotein'de.

ÜCRETSİZ KARGO, KAPIDA ÖDEME İMKANI VE TESLİMAT

goprotein'de kargo ücretsizdir. Kargo çözüm ortağımız UPS'dir. Hafta içi saat 15:30'a kadar verdiğiniz, ödemesi tamamlanmış siparişlerinizi aynı gün, 15:30'dan sonra verdiğiniz siparişlerinizi ise ertesi iş günü kargoya veriyoruz. Teslimat süreleri bulunduğunuz il ve ilçeye göre 1-4 gün arasında değişebilmektedir. Kapıda ödeme seçeneği sadece nakit olarak yapılabilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli kargo firması tarafından alınan komisyon ücreti olup 6TL olarak faturanıza eklenir.

goprotein.com.tr internet sitesinde satışa sunulan besin takviyeleri / spocu gıdaları Türkiye’ye yasal yollarla, yetkili distribütörleri tarafından getirilmiş, T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı ve %100 orijinal ürünlerdir. Satışını yaptığımız ürünler besin takviyesi / sporcu gıdası olup ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Reçete ve doktor onayı gerektirmez. Ürün detay sayfasında yer alan bilgiler bilgilendirme amaçlı olup, tavsiye yerine geçmez ve hiçbir taahhüt içermez.

DAHA FAZLA BİLGİ

BESİN DEĞERLERİ ÖZETİ

1SERVİS
2 ÖLÇEK / 45 G
33G
PROTEİN
73%
PROTEİN
179
KALORİ
2.9G
YAĞ
3.3G
KARBONHİDRAT
50
SERVİS
5.58TL
1 SERVİS
11/18
SKT

 

Ürün Özellikleri

SCI-MX Ultra Whey, yüksek kalitede hammaddeler kullanılarak üretilmiş protein tozu karışımı, supplement ürünüdür. Toz formda ve 2280 gram olan ürün toplam 50 servis içerir. Bir servisi 179 kaloridir. 

SCI-MX Ultra Whey, servis başına hidrolize, izole ve konsantre whey protein tozu çeşitlerinden oluşan 33 gram protein içerir. Zengin bir amino asit profiline sahip ürün servis başına 4,7 gram BCAA, ve 4,4 gram glutamin içerir. 

Özellikle yoğun antrenman sonrası vücudun ihtiyacı olan proteinin karşılanması için yardımcı olabilir. Mikro filtre edilmiş yapısı sayesinde kana çok hızlı bir şekilde karışır.


Kullanım Şekli

SCI-MX Ultra Whey™ Protein 2280 gr,  bir servisi 2 ölçek olup 45 gramdır. 250 ml soğuk suya 2 ölçek SCI-MX Ultra Whey™ Proteini doğrudan ilave edin ve 30 saniye süreyle çalkalayın, öğünler arasında, öğün aralarında ve antrenman sonrası günde 2 ile 3 porsiyon tüketebilirsiniz.

SCI-MX Ultra Whey Protein 2280 gr

SCI-MX Ultra Whey Protein 2280 gr

SCI-MX Ultra Whey™ Protein 2280gr, ürün içeriği ve kullanım miktarlarına ilişkin detaylar
2280 Gram Çikolata
 
 
Servis Miktarı 2 Ölçek (45 gram)
Servis Sayısı50
 
Servis Başına Miktar %GD*
 
   
Enerji 179 kcal **
Yağ 2,9 g **
Doymuş yağ 1,4 g **
Karbonhidrat 3,3 g **
Şekerden gelen 2,1 g **
Lif 4,1 g **
Protein 33 g **
Tuz 0,4 g **
BCAA 5,7 g **
Lösin 2,6 g **
İsolösin 1,6 g **
Valin 1,5 g **
Glutamin 4,4 g **
 
* %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir.
** %Günlük Değer saptanmamıştır.
 
Diğer İçerik
Konsantre whey proteini, whey protein isolatı, kakao, magnezyum, Tatlandırıcı , Aspergillus niger ve Aspergillus oryzae ( Aminojen ) sindirim proteazlar, laktaz enzim ( OptiZyme ), çinko (magnezyum oksit) Bilim MX 100 % Ultra protein karışımı ( peynir altı suyu protein konsantresi , peynir altı suyu proteini izolatı ) , kaliteli kakao tozu , magnezyum ( çinko oksit gibi ) , tatlandırıcı ( sükraloz ), niasin ( nikotinamid gibi) , ( piridoksin -5- fosfat gibi) B6 vitamini .
Kullanım Şekli
SCI-MX Ultra Whey™ Protein 2280 gr 250 ml soğuk suya 2 ölçek 45 gram SCI-MX Ultra Whey™ Proteini doğrudan ilave edin ve 30 saniye süreyle çalkalayın, öğünler arasında, öğün aralarında ve antrenman sonrası günde 2 ile 3 porsiyon tüketebilirsiniz.
Uyarı
Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir, tedavi amaçlı kullanılmaz. Tüketimi, uygun miktarda sıvı alımı ile desteklenmelidir. Bu gıda, yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacınızı karşılamaz. Tatlandırıcı içerebilir. 18 yaş altındaki çocuklar veya hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözteminde kullanabilirler. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve lot numarası kutunun üzerindedir. Tavsiye edilen miktarı(ları) aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.

Yorumlar (0)

BU ÜRÜNÜ SATIN ALAN MÜŞTERİLERİMİZ ŞUNLARI DA SATIN ALDILAR

30 ADET ÜRÜN DAHA BU KATEGORİDE YER ALIYOR...