Aspire Drink Thin 250ml - 24 Kutu

102,60 ₺
Vergi dahil
96,90 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Aspire Drink Thin içecek, kutu başına 200 kaloriye kadar kalori yaktırabileceği kanıtlanmış, yağ yakıcı, enerji içeceği, supplement ürünüdür.  Aspire Drink Thin, ingilterede geliştrilmiş guarana, yeşil çay, karnitin içeriğine sahip, yaban mersini aromalı hafif gazlı içecektir. Bir koli 24 adet 250 ml Aspire içerir.

Amaç: Diyet, Yağ Yakmak
Etken Maddeler: Guarana, Yeşil Çay Özü, L-Carnitine
SKT: 05/18

Lezzet
  • Yaban Mersini
  • Yeşil Elma - Acai

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
 (4,7/5)  - 6 Puanlama - 5 Yorum
Puan dağılımını gör

Aspire vitamin, yeşil çay, guarana, zencefil ve l-karnitin içerir.

 

Ürün Özellikleri
Tadı çok iyi olan, ferahlatıcı, hafif gazlı bir içecek aynı zamanda kalori de yaktırabilir mi?

Aspire, devrim niteliğinde bir ürün. Aspire, İngiltere’de satışa sunulan ilk kalori yaktırıcı hafif gazlı günlük içecektir

Bir kutu Aspire’ın ortalama 200 kaloriye kadar yaktırabileceği kanıtlanmıştır. Kalori ve Şeker içermez. Özenle seçilmiş doğal ürünlerin karışımıdır. Bir kutusu oldukça iyi bir vitamin kaynağıdır. Yaban Mersini tadında hafif gazlı bir içecektir.

Guarana özütü: Metabolizmanızı hızlandırır ve iştahınızı bastırır. Yeşil çay özütü: Metabolizmanızı canlandırarak kalori yakmanızı hızlandırır.

L-Carnitine: Yağların yakılmasında (oksidasyon) hayati bir rol oynar ve kalori yakmanıza yardımcı olur.

Bilimsel Kanıt Testler Leeds Metropolitan Üniversitesi laboratuarlarında gerçekleştirilmiştir. Testlerde; Aspire’ın kalori yakma etkisinin kanıtlanması için farklı yaş ve yaşam biçimlerine sahip erkek ve bayan katılımcılardan yararlanılmıştır. Yakılan kalori miktarı, 1 kutu Aspire içildikten sonra 3 saatlik bir süre içinde kayıt edilmiştir. Katılımcılar test süresince dinlenme halinde oldukları ve herhangi bir egzersiz yapmadıkları halde Aspire ile yakılan kalori miktarı ölçülmüştür.

1 kutu Aspire ile ortalama 200 kaloriye kadar yakılabilir. Test sonucunda şaşırtıcı bir şekilde, bir kutu Aspire ile her bir katılımcının, kalp ritmi artmadan, ortalama 200 kaloriye kadar yaktığı tespit edilmiştir.

Aspire, Tarım Bakanlığı izinlerine sahiptir ve yapılan kapsamlı analizler sonucu içeriğinde insan sağlığına zarar verebilecek hiçbir madde bulunmamıştır ve hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Aspire’ın kalp ritminizi arttırmadığı veya kan basıncını olumsuz etkilemeden kalori yaktırdığı bağımsız kuruluşlar tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.

Potansiyel olarak bir kutu Aspire ile ortalama 200 kaloriye kadar yakabilirsiniz. Bu sizin yaşınıza, kilonuza, metabolizmanıza ve hatta Aspire’ınızı içtiğiniz saate bağlıdır.

Aspire’ın içeriğindeki maddeler birlikte çalışarak vücut metabolizmanızı uyarır ve kalori yakmanızı destekler. Sağlıklı bir yaşam biçiminin parçası olarak tüketildiğinde Aspire kilo verme hedefinize ulaşmanıza da yardımcı olacaktır.


Kullanım Şekli

Gün boyu Aspire içebilirsiniz. Fakat günde 4 kutudan fazla içmenizi önermiyoruz.

Günlük içeceğinize alternatif olarak metabolizmanızı hızlandırmak için sabah, öğle yemeğinizin yanında, seyahatte, ofisinizde veya herhangi bir egzersizden önce yada sonra Aspire içebilirsiniz. Günün her saatinde kalori yakmanıza yardımcı olur.

Aspire’ınızı nasıl içerseniz için, her zaman kalori yakarsınız. Aspire doğal kafeinler (Guarana) içerir ve standart boy bir kahve ile alabileceğinizden daha fazla kafein içermez (100ml'de 15 mg).

Ancak akut kafein hassasiyeti olanlar, hamileler, emziren bayanlar ve çocuklar için Aspire içmek uygun olmayabilir. Sorularınız için lütfen doktorunuza başvurunuz.

Soğuk içiniz. Serin ve karanlık bir yerde muhafaza ediniz.

Aspire drink thin

Serinlemenin en ince yolu!

Aspire serinlemenin en ince yolu. Zayıflatıcı içecek

Aspire drink thin 250ml, ürün içeriği ve kullanım miktarlarına ilişkin detaylar
24 Servis Yaban Mersini / Yeşil Elma + Acai
 
 
Servis Miktarı 1 Kutu (250 ml)
Servis Sayısı24
 
100ml Başına Miktar %GD*
 
   
Kalori 1.9  
Yağ 0.0g  
Doymuş Yağ 0.0g  
Karbonhidrat 0.1g  
Lif 0.0g  
Protein 0.1g  
Sodyum 0.04g  
Yeşil Çay (%1)    
Zencefil Kökü    
Guarana Tohumu Özü    
L-Karnitin    
     
Vitaminler    
Vitamin C 12mg %15
Niasin 4mg %25
Pantotenik Asit 1.9mg %31.6
Vitamin B6 1mg %71.4
Biotin 27μg %54
Vitamin B12 1μg %40
     
 
* %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir.
** %Günlük Değer saptanmamıştır.
 
Diğer İçerik
Su, asitlik düzenleyici: sitrik asit (E330), karbondioksit, taurin, yeşil çay (%1), guarana tohumu, zencefil rizomu, astilik düzenleyici: sodyum nitrat (E331), aroma verici: doğal yaban mersini aroması, renklendirici: antosiyanin (E163), kolin bitartarat, vitamin karışımı: Vitamin C, niasinamid, pantotenik asit, vitamin B6 biotin, vitamin B12, kafein, tatlandırıcı: sukraloz, L-karnitin.
Kullanım Şekli
Gün boyu Aspire içebilirsiniz. Fakat günde 4 kutudan fazla içmenizi önermiyoruz.
Uyarı
Soğuk içiniz. Serin ve karanlık bir yerde muhafaza ediniz. Akut kafein hassasiyeti olanlar, hamileler, emziren bayanlar ve çocuklar için Aspire içmek uygun olmayabilir. Sorularınız için lütfen doktorunuza başvurunuz.
Yeni ürün
 Yorumlar
Müşteri - (KONYA, Türkiye) -  26 Dec 2017 (Aspire Drink Thin 250ml - 24 Kutu) :
(4/5

Yemek istemeyeceksiniz

Inanın bu ürün birşeyler yemek istedinizde size tokluk hissi verecek iştahızı kesecek ve spor öncesi alırsanız farkını gerçekten hissettirecek bir ürün.

Kötüye kullanım bildir
Müşteri - (IZMIR, Türkiye) -  26 Dec 2017 (Aspire Drink Thin 250ml - 24 Kutu) :
(5/5

DENEDIM BEĞENDIM/ETKKILI

URUNUN YORUM VE INCELEMELERINI DAHA ONCEDEN OKUMUSTUM.ANCAK KULLANANA DEK BUKADAR ETKILI OLABILECEĞİNİ DUSUNMUYORDUM..GERCEKTEN ETKILIYMIS..HIZLI ETKILI HEMDE

Kötüye kullanım bildir
Müşteri - (ISTANBUL, Türkiye) -  26 Dec 2017 (Aspire Drink Thin 250ml - 24 Kutu) :
(4/5
Yorumun yönetici tarafından onaylanması beklenmektedir.
Karşılaştırma listenize eklendi.